Suzuki Bandit 600S
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Suzuki Bandit 600S 2005
Silnik i układ napędowy
| Moc maksymalna | 78 KM |
|---|---|
| przeniesienie napędu | Łańcuch |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| Chłodzenie | Olej-powietrze |
| Pojemność skokowa | 656 cm³ |
Wymiary i waga
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość siedzenia od | 770 mm |
| Masa sucha | 204 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 20 l |
| Prędkość maksymalna | 205 km/h |
| Kategorie prawa jazdy | A |
Cena Suzuki Bandit 600S
Rok modelowy
Aktualne średnie ceny rynkowe
FAQ Suzuki Bandit 600S
- Jaka jest aktualna cena rynkowa Suzuki Bandit 600S?
- Aktualna średnia cena za Suzuki Bandit 600S, rocznik 2004, kształtuje się na poziomie 13 030 PLN przy przeciętnym przebiegu wynoszącym 35 374 km.
- Który motocykl jest lepszy? Suzuki Bandit 600S czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Suzuki Bandit 600S?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Sport touring motorcycle dostępność tego motocykla jest na normalnym poziomie. Na rynku bez większych trudności znaleźć można egzemplarz Suzuki Bandit 600S.
- Jak popularny jest motocykl Suzuki Bandit 600S?
- Na rynku obserwuje się bardzo duże zapotrzebowanie na motocykl Suzuki Bandit 600S.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.
TOP Porównania
Suzuki Bandit 600S Zdjęcia
Źródło: 1000PS
Pokaż więcej zdjęć


























